Prádelna Lenka

Jsme rodinná společnost, která na trhu působí od roku 2000 a sídlí v Rudné u Prahy. Nejdůležitější je pro nás kvalita a spokojenost zákazníka. Jsme profesionální prádelna, která se postará nejen o vaše hotelové a restaurační prádlo – pereme, mandlujeme, čistíme, žehlíme, impregnujeme a desinfikujeme. Kvalitu poskytovaných služeb zajišťuje nejmodernější vybavení značky Miele PROFESSIONAL.

Nabízené služby


AKČNÍ NABÍDKA SLUŽEB


Ošetření textilií špičkovou desinfekcí s vysokou účinností

Jedná se o širokospektrální přípravek, který je v současné době na trhu nedostupný. Účinně likviduje bakterie, viry, kvasinky, plísně, mykobakterie i spory. Je vysoce účinný - testován dle Evropských norem pro dezinfekci, odstraňuje zápach, nedráždí dýchací cesty, nepoškozuje vlákna a neodbarvuje materiály, je šetrný ke zdraví a k životnímu prostředí a je používán zejména ve zdravotnické a potravinářské oblasti.

Ošetření je vhodné například pro:

Orientační cena za praní, desinfekci a sužení potahu na dvoumatraci je od 790 Kč


Čištění prostor ozonovým generátorem

Ozonový generátor zajistí úplnou likvidaci virů, bakterií, mikrobů, alergenů, plísní a všech pachů. V současné době je uvedené čištění velmi účinným prostředkem, který Vám zajistí klid a bezpečí.

Čištění je vhodné například pro:

Orientační cena ozonového čištění


Neváhejte nás kontaktovat na telefonu 607 521 006 nebo na emailu pradelna.lenka@email.cz, rádi vám připravíme kalkulaci přesně podle vašich potřeb.