Naše služby

Jsme připraveni splnit veškerá přání našich zákazníků a nevšední požadavky jsou pro nás výzvou. Čas pro nás není překážkou a proto po dohodě poskytujeme naše služby po celý rok včetně víkendů a svátků.

Garantujeme delší životnost vašeho prádla

Naše prádelna je vybavena nejmodernější technologií značky Miele Professional, která zajišťuje maximální ochranu a delší životnost Vašeho prádla.

Reference

Našimi spokojenými zákazníky je řada exkluzivních restaurací a hotelů v centru Prahy či státní instituce. Spolupráce s partnery bývá většinou dlouhodobá a založená na vzájemné důvěře. V případě zájmu Vám rádi poskytneme kontakty pro ověření kvality našich poskytovaných služeb.


NAŠE SLUŽBY

praní, mandlování a žehlení

Naše provozovna je vybavena průmyslovými plynovými pračkami Miele PROFESSIONAL, které zajišťují svou technologií maximální ochranu prádla pro jeho delší životnost. Disponujeme různými typy praček (praní po 6 kg, 14 kg, 20 kg a další), tím garantujeme, že se prádlo pere vždy samostatně

desinfekce a impregnace

Jako jedni z mála se specializujeme se na velice účinnou techniku impregnace a desinfekce, kterou po dlouhá léta využívá Hasičský záchranný sbor pro impregnaci zásahových obleků.

Používáme širokospektrální desinfekční přípravek, který účinně likviduje bakterie, viry, kvasinky, plísně, mykobakterie i spory ze všech pratelných textilií. Je vysoce účinný - testován dle Evropských norem pro dezinfekci, odstraňuje zápach, nedráždí dýchací cesty, nepoškozuje vlákna a neodbarvuje materiály, je šetrný ke zdraví a k životnímu prostředí a je používán zejména ve zdravotnické a potravinářské oblasti.

čištění ozonovým generátorem

Ozonový generátor zajistí úplnou likvidaci virů, bakterií, mikrobů, alergenů, plísní a všech pachů. Čištění lze využít pro osobní auta, dodávky, veřejné, obchodní i soukromé prostory - byty, kanceláře, chodby, čekárny, atd.

další služby

Ruční žehlení, půjčování prádla, barvení a opravy prádla.

svoz a rozvoz prádla

Svoz a rozvoz prádla zajišťujeme na přání zákazníka včetně tzv. kontejnerové služby (převážení prádla v klecích).


AKČNÍ NABÍDKA SLUŽEB

Ošetření textilií špičkovou desinfekcí s vysokou účinností

Jedná se o širokospektrální přípravek, který je v současné době na trhu nedostupný. Účinně likviduje bakterie, viry, kvasinky, plísně, mykobakterie i spory. Je vysoce účinný - testován dle Evropských norem pro dezinfekci, odstraňuje zápach, nedráždí dýchací cesty, nepoškozuje vlákna a neodbarvuje materiály, je šetrný ke zdraví a k životnímu prostředí a je používán zejména ve zdravotnické a potravinářské oblasti.

Ošetření je vhodné například pro:

Orientační cena za praní, desinfekci a sužení potahu na dvoumatraci je od 790 Kč


Čištění prostor ozonovým generátorem

Ozonový generátor zajistí úplnou likvidaci virů, bakterií, mikrobů, alergenů, plísní a všech pachů. V současné době je uvedené čištění velmi účinným prostředkem, který Vám zajistí klid a bezpečí.

Čištění je vhodné například pro:

Orientační cena ozonového čištění


Neváhejte nás kontaktovat na telefonu 607 521 006 nebo na emailu pradelna.lenka@email.cz, rádi vám připravíme kalkulaci přesně podle vašich potřeb.