Jsme připraveni splnit veškerá přání našich zákazníků a nevšední požadavky jsou pro nás výzvou. Čas pro nás není překážkou a proto po dohodě poskytujeme naše služby po celý rok včetně víkendů a svátků.

Garantujeme delší životnost vašeho prádla

Naše prádelna je vybavena nejmodernější technologií značky Miele Professional, která zajišťuje maximální ochranu a delší životnost Vašeho prádla.

Reference

Našimi spokojenými zákazníky je řada exkluzivních restaurací a hotelů v centru Prahy či státní instituce. Spolupráce s partnery bývá většinou dlouhodobá a založená na vzájemné důvěře. V případě zájmu Vám rádi poskytneme kontakty pro ověření kvality našich poskytovaných služeb.

 


NAŠE SLUŽBY


praní, mandlování a žehlení

Naše provozovna je vybavena průmyslovými plynovými pračkami Miele PROFESSIONAL, které zajišťují svou technologií maximální ochranu prádla pro jeho delší životnost. Disponujeme různými typy praček (praní po 6 kg, 14 kg, 20 kg a další), tím garantujeme, že se prádlo pere vždy samostatně

desinfekce a impregnace

Jako jedni z mála se specializujeme se na velice účinnou techniku impregnace a desinfekce, kterou po dlouhá léta využívá Hasičský záchranný sbor pro impregnaci zásahových obleků.

Používáme širokospektrální desinfekční přípravek, který účinně likviduje bakterie, viry, kvasinky, plísně, mykobakterie i spory ze všech pratelných textilií. Je vysoce účinný - testován dle Evropských norem pro dezinfekci, odstraňuje zápach, nedráždí dýchací cesty, nepoškozuje vlákna a neodbarvuje materiály, je šetrný ke zdraví a k životnímu prostředí a je používán zejména ve zdravotnické a potravinářské oblasti.

čištění ozonovým generátorem

Ozonový generátor zajistí úplnou likvidaci virů, bakterií, mikrobů, alergenů, plísní a všech pachů. Čištění lze využít pro osobní auta, dodávky, veřejné, obchodní i soukromé prostory - byty, kanceláře, chodby, čekárny, atd.

další služby

Ruční žehlení, půjčování prádla, barvení a opravy prádla.

svoz a rozvoz prádla

Svoz a rozvoz prádla zajišťujeme na přání zákazníka včetně tzv. kontejnerové služby (převážení prádla v klecích).